W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz zmianą formy prawnej poszukujemy osoby do pracy w biurze w Żyrardowie na stanowisku:

Księgowa / Księgowy

Główne zadania i obowiązki:

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Księgowanie bieżących zdarzeń gospodarczych (sprzedaż, zakupy krajowe i zagraniczne)
  • Naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów

Profil kandydata:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku, najchętniej w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość zasad księgowania oraz przepisów prawa podatkowego
  • Znajomość programów ERP ( trwa wdrożenie Streamsoft Prestiż)
  • Mile widziana znajomość specyfiki rozliczania działalności produkcyjnej

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Praca w stabilnej, renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Narzędzia pracy

Z uwagi na specyfikę produkcji na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu i nowatorskich wyrobów tytoniowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Osoba odpowiedzialna za kontakt z kandydatami:

Jacek Zawadzki
jacek.zawadzki@apon.eu
tel. 694 400 222